Popis

Po úspěšném dokončení kurzu Indoor Diver už zbývá jen malý krůček k certifikaci Open Water Diver a k tomu stát se samostatným potápěčem i ve venkovní otevřené vodě. Rozšíření kurzu Indoor Diver obsahuje čtyři ponory v otevřené vodě a zopakování základů teorie. V podstatě za víkend tak můžete snadno získat certifikaci OWD.

Průběh kurzu:

  • minimálně 4 lekce venku v otevřené vodě (v Česku nebo blízkém zahraničí na lomech, případně po domluvě ve vzdálenějším zahraničí)
  • zopakování základů teorie

Termíny jednotlivých lekcí si domlouváte individuálně se svým instruktorem, jak se vám to hodí.

Počet ponorů si můžete jednoduše navýšit za symbolický poplatek 200 Kč/osobu, třeba v případě, že si chcete některé dovednosti ještě procvičit. Zpravidla to ale není potřeba, počet lekcí a jejich rozvržení vyhovuje naprosté většině nováčků.

Délka jednotlivých lekcí záleží na vaší šikovnosti a domluvě s instruktorem. Jedna lekce trvá zpravidla 2 hodin a celý kurz se tak dá pohodlně stihnout za víkend.

Navazující kurz je vhodný pro děti od 10 let. U dětí do 15 let doporučujeme, aby dělali kurz zároveň se svými rodiči nebo v doprovodu toho, s kým se budou po jeho dokončení potápět.

UPOZORNĚNÍ: Kurz je určený pouze absolventům kurzu Indoor Diver, protože na něj navazuje.

V ceně kurzu: 

  • zapůjčení potřebné vybavení (lahev, automatika, neopren, ploutve, maska) po celou dobu kurzu
  • elektronické studijní materiály v češtině
  • služby našeho instruktora
  • vystavení mezinárodní certifikace

Navíc je potřeba zaplatit pouze vstupné na místě ponorů.