Kroužek plavání mořských pannen – mermaiding

Informace ohledně plánovaného kroužku plavání mořských pannen, který bude začínat v září 2018 a bude probíhat:

každou středu od 17:00 do 18:00.

Cena za osobu:

350 Kč/hod. včetně zapůjčení kostýmku

175 Kč/hod. v případě zakoupení vlastního kostýmku

Kroužek povede vyškolený lektor a instruktor mermaidingu, instruktor potápění, majitel potápěčského obchodu.

Na tento kroužek se mohou přihlásit děti, ale samozřejmě i starší děti a dospěláci věkové omezení zde v podstatě není. Jediné věci, které je dobré zvládnout ještě před začátkem tohoto kroužku jsou: samozřejmě umět plavat a zvládnout 7 základních dovedností. (viz přiložené fotografie)

V tomto kroužku se seznámíme s kostýmky a jinými výrobky firmy Happy Tails, která je oficiálním českým výrobcem. Naučíme se jak si kostýmek obléknout, jak se z něj bezpečně svléknout, jak se o kostým starat, aby nám vydržel co nejdéle. dále jaká je správná technika plavání s monoploutví a samozřejmě plavat a užívat si jako mořská panna.

Do začátku samozřejmě nebude nutné si kostým hned pořizovat, budeme mít kostýmky k zapůjčení. Možnost prohlédnout, vyzkoušet, případně zakoupit kostým je u nás na prodejně Divers Děčín. (www.divers-decin.cz)

Co se týká techniky plavání s monoploutví, jde o velice prospěšný a zdravý pohyb, který je doporučován i rehabilitačními pracovníky.

Promo videa k mermaidingu naleznete na odkazu: https://www.happytailscz.cz/videa/

Dovolujeme si Vás ještě jednou pozvat na předváděcí akci plavání mořských pannen v Děčíně, která se koná 17.6.2018 od 13:00 hod. V plaveckém areálu v Děčíně u bazénu s potápěčskou jámou.

Na této akci si budete moct sami vyzkoušet plavání v kostýmku za cenu 200 Kč. Nebo vyzkoušet potápění za 100 Kč.

Pokud máte ještě nějaké dotazy, nebo se chcete na kroužek přihlásit již nyní, neváhejte a kontaktujte mě na emailu: honza@divers.cz,

nebo na tel. 736773988

Děkujeme za Váš zájem, těšíme se na setkání s Vámi.

Za Divers Děčín s pozdravem Jan Charvát.

Napsat komentář